Учасники АТО, будьте обережні!

0

Учасники АТО, будьте обережні! За вами почалося, йде полювання. 11 лютого було затримано групу осіб, підозрюваних у нападі на учасників АТО в Києві, яке закінчилось смертю одного з нападників. Справу поки-що не розголошують. Ще один випадок стався в селі Овсяки, Гребінківського району, Полтавської області. У будинок атовця кинули гранату. Випадків нападів, насправді, вже багато. Що робити у таких випадках. Самотужки прояви агресії проти учасників АТО не подолати.

Можна, наприклад, як у Калуші, заявити про свій протест місцевій поліції. Учасники АТО вимагали у начальника Калуського відділу поліції або взятися за роботу, або подати у відставку. У керівника силової структури вони, насамперед, намагалися дізнатися про хід розслідування кількох справ, пов’язаних із пограбуваннями їхніх побратимів. Бійці АТО дали місяць часу начальнику Калуського відділу поліції ГУ Нацполіції в області Василю Маківничуку, щоб налагодити роботу поліції у Калуші.

Можна, як у Павлограді, – патріоти вирішили об’єднатися, бо є випадки нападу на атошників. Якісь гади б’ють наших. Зграєю на одного. А з Павлограда більше 1 тисячі хлопців служать в добровольчих батальйонах, ЗСУ і Нацгвардії. Вирішили організувати свій патруль.

Потрібно діяти не вагаючись і давати відсіч. Ворог не дрімає, наповнений ненавистю до захисників, які не дали їм правити свій шабаш в країні. Треба гуртуватись, створювати на містах свої групи швидкого реагування. Залучати юристів, адвокатів, правозахисників, волонтерів для захисту прав тих, хто вже постраждав від насилля. І тоді ворог тричі подумає, чи варто нападати на учасників АТО.

Напишіть відгук