Права учасників АТО. Самоорганізація для їх захисту та відновлення порушених прав

0

Якщо порушуються ваші права, як учасника АТО, потрібно не мовчати, думаючи, що ці порушення не здолати і правди та справедливості не добитись. Є різні способи боротьби з чиновницьким свавіллям. Один із цих способів – організовувати круглі столи на тему «Права учасників АТО. Самоорганізація для їх захисту та відновлення порушених прав». До участі, потрібно запросити начальника Управління забезпечення доступу до правової допомоги Координаційного центру з надання безоплатної правової допомоги і з ним вирішувати проблеми. Такі управління на місцях повинні бути, а якщо їх нема, ідіть до місцевої влади і питайте, чому у них нема. Можливо є щось подібне. Саме це управління і займається вашим захистом, якщо були порушені права УБД. А круглий стіл потрібен для освітлення проблеми в пресі, інтернеті. Наприклад такий круглий стіл провели у Конотопі, що на Сумщині. І там організували все масштабно. Запросили до столу директорів регіональних та місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги Чернігівської, Полтавської, Київської та Сумської областей. Були представники громадських організацій та засоби масової інформації.

Потрібно всім нам разом створювати стратегію з недопущення порушення прав учасників АТО та членів їх родин.
Особливу увагу у цьому контексті потрібно приділяти самоорганізації всіх зацікавлених сторін, в першу чергу самих бійців, в питанні захисту та вдосконалення порушених прав учасників. Ось для чого потрібні круглі столи. Ми йдемо на зустріч – до нас ідуть на зустріч.

Ми просто повинні робити все можливе задля того, щоб бути захищеними і щоб родини загиблих наших бійців отримували все те, що їм надала держава. Потрібно самим, разом з правозахисниками, напрацьовувати певні механізми дії у різних ситуаціях, залежно від проблем, з якими ми будем ще боротись довго, поки не наведемо у країні справжній державний порядок.

Напишіть відгук