Про діяльність журналістів ворожої держави в нашому тилу

0

Сьогодні вночі диверсійна група підірвала частину складів боєприпасів на Харківщині. Зрозуміло, що це були не молдовські чи турецькі диверсанти, тим більше – не сепаратисти з ОРДЛО. Ці диверсанти – з Росії, з якою в нас третій рік йде війна.

Також сьогодні Слідчий Комітет РФ «звинуватив» лідера Єдиного союзу патріотів України  Валентина Манька в тому, що начебто він в 2014 році викрав і ледь не катував «журналістів телеканалу «Звезда».  

Зрозуміло, що в принципі ці звинувачення виглядають абсурдом. Важко уявити собі, наприклад, вільну діяльність журналістів Völkischer Beobachter (офіційний рупор нацистів) в 1941-1944 роках в Москві, і щоб Ріббентроп щось там вимагав від Молотова у разі їх затримання. Ми ж дозволяємо собі великий розкіш, коли особи з посвідченнями російських ЗМІ (як відомо, дуже часто ці корочки отримують співробітники ФСБ, ГРУ та інших органів) вільно пересуваються територією нашої країни, отримуючи, можливо, іноді доступ і до напівсекретних об’єктів.

Ми можемо припустити, що диверсанти, які підірвали склади на Харківщині, мали журналістське прикриття. Як мінімум, ми всі знаємо про провокативну діяльність російських ЗМІ в Україні.

Єдиний союз патріотів України вважає за доцільне, щоб діяльність російських журналістів в Україні була суттєво обмежена. І це жодним чином не може бути наступом на свободу слова, оскільки від цього поняття в самій Росії вже лишилася сама назва. І сама Росія давно не соромиться затримувати наших журналістів (наприклад, того ж Романа Сущенка).

Щоб перемогти у війні, нам треба здійснювати наступ по всіх можливих фронтах. В тому числі – і проти шпигунів та диверсантів з посвідченнями російських журналістів.

Напишіть відгук