Увага: чорний список патріотів!

0

Учасники АТО, ветерани, волонтери, патріоти. Будьте обережні, коли надумаєте поїхати у Росію чи Білорусь. Стало відомо про чорний список, у якому нас 1,7 мільйона чоловік.

1,5 мільйона були внесені за ініціативою Росії. Всім нам, кожному з нас потрібно знати, чи є ми у тих списках осіб, яким заборонений в’їзд до Білорусії і Росії. Тільки у білоруському списку знаходиться 300 тисяч українців.

Це офіційно.А скільки секретно? Про список повідомив міністр внутрішніх справ Білорусії Ігор Шуневич. Список єдиний для всіх служб: і для МВС, і для КДБ і для прикордонників. Білорусь і Росія ратифікували угоду про обмін та фактичне об’єднання списків нев’їзних в кінці 2015 року. Кожна з цих країн формує свій список самостійно.

Тому потрібно перевірити себе у обох списках, бо може так трапитись, що поїдете в Білорусь, бо у білоруських списках вас нема, а опинитесь в Росії, бо у російських списках ви є. Пишіть письмові звернення до посольств, чи ідіть туди особисто і перевіряйте.

Це все дуже серйозно! Розберіться у цьому питанні, якщо думаєте про подорож, ви, чи ваші діти, батьки. Не забувайте, що Білорусь вибірково впускає жителів так званих “Л-ДНР” на свою територію, а це означає дуже тісне співробітництво цієї країни з кремлем, і якщо кремлю потрібен буде хтось із ваших рідних, чи ви самі… Можете надовго затриматись. Тричі подумайте, а потім їдьте.

Напишіть відгук