Вимагаємо припинити фінансувати державу-агрессора через кредитні договори з банком “Промінвестбанк”

0

Вчора стало відомо, що Прокуратура запобігла стягненню з “Укрзалізниці” 1,5 млрд грн на користь Сбербанку (Україна), т.зв. «дочці» російського Сбербанку. Це добре, ми вітаємо нашу владу з тим, що вдалося запобігти передачі таких коштів нашому ворогу.

Але при цьому ми хотіли б звернути увагу на те, що «Укрзалізниця» має ще кредитні зобов’язання перед банком, що належить державі-агресору. Повідомляють про близько 2 млрд. гривень кредиту, який «Укрзалізниця» взяла в Промінвестбанку, який попри українську назву та давню історію теж вже майже 10 років є 100% російським банком.

Також Єдиний союз патріотів України просить компетентні органи з’ясувати, звідки у державного українського підприємства «Укрзалізниця» така дивна схильність брати кредити в російських банках?

За посадою в правлінні УЗ за цю сферу відповідає Олександр Бужор. Ми вважаємо за доцільне перевірити його дії на наявність корупційної складової, а враховуючи, що мова йде про інтерес держави-агресора – взяти участь в цьому процесі має відповідний підрозділ СБУ.
Справа термінова, оскільки найближчим часом ПІБ планують продати, і тоді вже ми змушені будемо сплатити ці кошти.

Напишіть відгук