“За ветеранів до влади” – ветерани АТО вчаться бути держслужбовцями

0
Коли боєць АТО повертається додому, постає питання – що робити далі? Потрібно жити далі, звісно, – коли повернувся живим. Усім, хто пройшов війну на сході України. Повернувся. Потрібно жити далі. І чому б вам не взяти ручку замість зброї і не навчитися бути наприклад держслужбовцями? Саме ними, щоб у подальшому замінити корумпованих злодюг при владі. Чим не мета?
Наприклад, уявіть собі таку сцену, яка реально була і існує. У Києві, у  будинку ветеранів, за круглим столом – десяток чоловіків. Слухають лекцію про те, як писати законопроекти. Звучать слова – об’єкти, суб’єкти права, норми законодавства – таке враження, що це пара юридичного факультету. Тут, на відміну від звичайного вишу, абсолютно всі “студенти” ставлять запитання, нотують, перепитують та навіть сперечаються. Їм від 30 до 50 років. Серед них – історик, філософ, юрист і навіть екогеолог. Усі пройшли війну на сході України. Повернулися. Взяли ручку замість зброї і вчаться бути держслужбовцями. П’ять місяців, пари тричі на тиждень – і десант із сорока ветеранів АТО уже проходить конкурси на держслужбу. Це перший в Україні проект “За ВДВ” (“За ветеранів до влади”). Відкривається другий фронт для боротьби, тільки уже в мирному середовищі. І ця боротьба потрібна.
Цей приклад ми привели для того, щоб ветерани АТО, на місцях, збирались разом, йшли до місцевої влади і вимагали своє місце під сонцем. Нехай виділяють кошти на такі, чи подібні навчання, якщо у них нема на це грошей, нехай разом з вами шукають меценатів, волонтерів і кошти на добру справу знайдуться. Не сидіть дома склавши руки. Потрібно діяти. “Військовий десант”, наприклад, на цих лекціях зупинятись не збирається. Після навчання ветерани будуть подавати свої заявки на державні посади. І матимуть ті посади. І знову набиратимуть нову розширену групу для наступного навчання. Ніхто, крім нас.

Напишіть відгук