Про належний інформаційний супровід на фронті

0

Багато хто з нас задає питання – чому українці менше допомагають армії, стали менше приділяти уваги війні і коли вона закінчиться? У нас є активний прошарок населення, які розуміють, що йде війна. Вони допомагають армії і волонтерам. Але для частини людей, війна була таким собі подразником на рік-два, а потім цей подразник згас. І люди далі живуть своїм життям – до наступного загострення. Приклад, – обстріли в Авдіївці. Тоді народ сполохався, знову почав допомагати волонтерам та віськовим. Це відбулося, не в останню чергу, через належний інформаційний супровід. А після Авдіївки, під Маріуполем, працювали “Гради” і ствольна артилерія – дуже потужні обстріли. І всім було байдуже, адже там ніхто не здійняв інформаційного галасу. Тобто, всі знають про Авдіївку чи Світлодарську дугу, але мало хто знає, що перше місце за кількістю артилерійських обстрілів займає район Маріуполя… за три кілометри від житлових будинків “висипаються” пакети “Градів”.

Нам не байдуже. Звісно, ми не можемо побачити вибухи “Градів” у зоні видимості будинків Маріуполя, та ми не скажемо бійцям: значить, ось як воно у вас відбувається, нічого собі! І не підемо спокійно жити далі. Ні, ми вже з цим усім до кінця. Так говорять патріоти, волонтери і ті, хто допомагає армії. Хто був на передовій і вже не зможе забути побачене там.

Хто періодично буває на позиціях, той каже: коли ти після обстрілів дивишся, скільки там “висипалося” снарядів за останні дні, коли бачиш розбиті позиції… Це шок. А бійці у відповідь: все нормально, ми стоїмо. І немає у цих хлопців жодного пригнічення чи страху. Є лише лють: дайте команду і ми підемо на штурм. Та поки-що в зоні АТО діє режим «тиші». Фронт чекає, коли будуть отримані гарантії щодо невтручання російських військ у випадку входження ЗСУ на окуповану частину Донбасу. АТО скінчиться за тижні. Наші хлопці прекрасно знають, скільки сил проти них стоїть і яка їхня реальна боєздатність. Якби АТО продовжувалася за рівнем 2014 року – наступами штурмових груп – супротивника змішали б за день. Та російська армія знову може ввести війська і все завершиться черговою бійнею. Тому треба, щоб політики домовлялися про невтручання Росії. Армія чекає…

Напишіть відгук