Ветерани АТО в Америці

0

В Лос-Анджелесі проходять реабілітацію більше 20 наших бійців, завдяки українській громаді США. Громада підтримує бійців АТО, які отримали травми під час бойових дій на Донбасі. Організація Revived Soldiers Ukraine іще привезла на реабілітацію до США 18 українських військових. Двоє з них — 34-річний десантник Олександр Пономарьов та капітан ЗСУ Дмитро Медведь. Вони проходять реабілітацію в центрі Next Step у Лос-Анджелесі. Дивують американських тренерів наші побратими. Дивують оптимізмом, наполегливістю й силою волі. Обоє вони вчаться ходити заново.

«Робота з військовими особлива. Всі вони прибувають уже з певним рівнем фізичної підготовки. Тоді як деякі наші клієнти раніше були не такими фізично вправними. Тих, хто не був активним не так вже й просто примусити робити вправи. Солдати ж навпаки — самі намагаються братися за нові речі. Вони не бояться жодних вправ. Працювати з ними — радість», — каже тренер Дейвид Мерін. Дякуємо за допомогу і добрі слова. Директор центру Next Step Джоел Венгер теж хвалиться: —  «Коли Олександр сюди приїхав, він міг утримувати десь 50% свого тіла, а зараз це вже десь 65-70%, при цьому він стоїть».

Патріоти і волонтери кажуть про необхідність відкриття такого реабілітаційного центру в Україні. За нашою інформацією, зараз в Україні є близько 241 солдата із пошкодженнями хребта і це тільки військові. На створення реабілітаційного центру — закупку обладнання та тренування реабілітологів потрібно 300 тис. дол.  З миру по нитці – воїнам нове життя. У влади таких грошей для відкриття аналогу американського центру немає.

Напишіть відгук