Які проблеми були вирішені Блокадою торгівлі на крові?

0

З початку оголошення ультиматуму Штабом Блокади російським найманцям та їх олігархічним приплічникам з рядів української влади пройшов час. За цей період часу ветерани, патріоти, волонтери, доброчесні журналісти, діючі бійці АТО, депутати, що підтримують Блокаду, чималими зусиллями добились значних змін в країні. На початку дій Штабом Блокади було висунуто дві найголовніші, всім відомі, вимоги: це звільнення військовополонених і негайне прийняття закону про окуповані території. Однак, на шляху діяльності Штабу піднялись й інші дуже важливі проблеми. Владні чинуші та провладні щури з кабінетів та телеекранів брехали українцям, ніби Блокада нашкодить країні, що без вугілля Україна замерзне, що шахтарі з окупованих територій, лишившись без роботи, масово поповнять лави армії терористів, що зупиняться ТЕС, мирне населення “ДНР/ЛНР” ледь не помре з голоду, що економіка України рухне, а російські найманці почнуть новий озброєний наступ. Які ж проблеми були вирішені Блокадою торгівлі на крові?

Блокада добилась великих результатів. По-перше, Україна не тільки обійшлась цієї зими без вугілля з окупованих територій, а й змусила владу ворушитись в напрямку енергетичної незалежності: деякі ТЕС почали переобладнувати для роботи на інших марках вугілля, яке добувається на територіях підконтрольних Україні. По-друге, рух Блокади відкрив українцям очі на шахрайську схему “Ротердам+”, за якої населення країни цинічно обкрадали. По-третє, шахтарі з окупованих територій, лишившись без роботи через закриття шахт, почали вимагати від керівництва так званих республік підвищити економічне становище, виплати боргів по заробітній платі та поліпшити соціально-економічне становище працівників. По-четверте, Блокада підняла питання становища українських державних шахт, робота та модернізація яких цілеспрямовано саботувалась на користь монополіста ДТЕК. І, саме головніше, що закриті через Блокаду підприємства, які несли прибуток терористам, більше не спонсорують російських найманців і вбивства українських воїнів.

Ведучи активну пропаганду проти Блокади торгівлі з окупантами, українська влада все ж приймає офіційне рішення Радою Національної Безпеки і Оборони – блокувати торгівлю з окупованими територіями. І це одна з тактичних перемог Штабу Блокади. Та блокування торгівлі з окупованими територіями влада проводитиме до тих пір, поки не повернуться під український контроль підприємства, що лишились на окупованих територіях. Але, цим однобоким рішенням влада наплювала українським матерям в обличчя: в рішенні нема ні слова про визволення наших хлопців з полону.

Отже, Блокада з боку громадськості і колишніх військових триватиме доти, допоки не доб’ємось своєї головної мети! Доки не повернуться з полону наші побратими до своїх сімей і домівок – ніхто не залишить Редути Блокади. Ми не дозволимо знову красти через нові брехливі схеми, ми не дамо знову спонсорувати вбивства наших воїнів! Ми будемо стояти до перемоги! Таке наше слово!

Напишіть відгук