Підписано Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення рівня соціального захисту військовослужбовців та членів їх сімей»

0

Тепер близькі загиблих бійців отримуватимуть 1 мільйон 200 тисяч гривень, а не 690 тисяч, як досі. Отримуватимуть соцвиплати сім’ї загиблих не тільки учасників АТО. Сім’ї загиблих афганців, учасників бойових дій на територіях інших держав, сім’ї загиблих ветеранів Другої світової війни. Підписано Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення рівня соціального захисту військовослужбовців та членів їх сімей» та Закон «Про внесення змін до статті 15 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» щодо надання членам сімей загиблих пільг без урахування середньомісячного сукупного доходу сім’ї».

Інвалідам першої групи виплачуватимуть 640 тисяч допомоги. Окрім того, військові та родини безкоштовно отримуватимуть ліки у державних аптеках та вдвічі менше платитимуть за комуналку. Дія закону поширюватиметься тільки на ті виплати, які будуть призначені після прийняття цього закону.

Поки-що закон тільки підписаний і після публікації вступить в силу. Коли?  Ближче до президентських виборів. Проте, слід про цей майбутній закон знати.  Ще влада обіцяє підвищити рівень доплати для військових, що перебувають на першій ліній в зоні АТО. Скільки будуть доплачувати ще невідомо.

Напишіть відгук