Потрібно ветеранам, учасникам АТО об’єднуватись з громадськими організаціями

0

В інтернеті з’явився соціальний ролик, в якому учасники АТО звернулися до своїх побратимів, ветеранської спільноти пройти медичне обстеження, та користуватися медичними послугами, що гарантовані державою. Головна ідея полягає у доступному донесені інформації щодо потреби оздоровлюватись. Дане відео повинне привернути увагу військових по всій Україні до теми власного здоров’я.

Відеосюжет був відзнятий за участю трьох «кіборгів» – захисників Донецького аеропорту. Усвідомлюючи потребу донести необхідну інформацію учасники бойових дій без заперечень погодились на зйомку у сюжеті. Унікальні перші секунди боротьби задокументовані власноруч військовими.

Три громадські організації, на базі яких діють громадські приймальні Української Гельсінської спілки з прав людини, об’єднали свої зусилля у спільний проект і вирішили діяти мережею. Мета проекту – покращити рівень забезпечення та отримання гарантованих пільгових медичних послуг учасниками бойових дій та членів їхніх сімей в містах Ужгород, Чернігів та  Черкаси  шляхом проведення інформаційної кампанії. Цей ролик приклад того, що можна і потрібно ветеранам, учасникам АТО об’єднуватись з громадськими організаціями і бути разом з ними, допомагати тим, кому потрібна допомога.

 

Напишіть відгук