Все для фронту – перша умова перемоги

0

Якби ми воювали з республіками Донбасу, то нам треба було б один – два тижні щоб звільнити його. Але воюємо ми по суті з Росією, яка за технічним оснащенням є другою армією світу. Воюємо ми з країною, яка протягом 25 років безперервно збільшувала витрати на оборону. Це в той час, коли інші країни роззброювалися. А про Україну і говорити не доводиться. Віддавала новітнє озброєння, розпродувала військові містечка за безцінь, скорочувала витрати на оборону, раз в п’ятирічку проводила військові навчання. А солдати за час служби будували генералам дачі. Воюємо ми з країною, яка має ядерну зброю. Воюємо ми з країною, яка не залишить спробу зробити нас своєю маріонеткою. При будь-якому президенті, Путіні чи іншому. Не треба бути військовим, щоб розуміти, що зараз не часи Чингізхана, що зараз війна – це війна новітніх технологій Слід просто створювати і мати це озброєння.

Поки військовий шлях вирішення конфлікту неможливий. І той хто цього не розуміє свідомо чи по простоті душевній – просто маріонетка Путіна, який також вважає, що у нас йде громадянська війна, а Росія допомагає мужнім трактористам і шахтарям і в біді їх не залишить. Тому перша умова перемоги над Росією – створення потужної армії і розробка новітньої зброї. Якщо ми з кожним роком будемо все сильнішими і сильнішими, то назавжди відіб’ємо бажання будь-яких Путінів на агресію. Все для фронту – перша умова перемоги. Війна – це не тільки битва зброї і людей. Війна – це ще і змагання економік країн. Чим слабкішою буде Росія в економічному плані, тим швидше ми зможемо повернути наші території. Необхідна умова для перемоги над Росією – це постійні економічні санкції Заходу. І чим їх буде більше, тим раніше розпадеться економіка цієї бензоколонки. Та й ми повинні все робити для того, щоб скорочувати торгівлю з агресором. Для того, щоб менше наші “заробітчани” їхали в Росію. Створювати необхідні умови для роботи в Україні, реалізувати здібності і устремління кожного українця в своїй країні – важлива складова зниження потенціалу економіки Росії.

Давайте всі разом запалювати маленькі свічки, кожен де зможе, щоб швидше вийти з темряви і наблизити перемогу над Росією.

Напишіть відгук