Покрокова інструкція як правильно вимагати безкоштовного проїзду для учасників бойових дій

0

Єдиний союз патріотів України ще раз нагадує, що всі учасники бойових дій мають право на безкоштовний проїзд в громадському транспорті. Це право захищене законом. Але, нажаль, дуже часто недобросовісні перевізники та водії нехтують вимогами законів України.

Тому наступна інструкція допоможе правильно і ефективно домогатися власних прав:

  1. Якщо ви знаєте чи припускаєте, що на певній автостанції чи в певному маршруті вам можуть відмовити в безкоштовному проїзді, спочатку знайдіть хоча б одного свідка. Далі ви маєте поцікавитися наявністю вільних місць і вже після цього надавати посвідчення учасника бойових дій та вимагати безоплатного проїзду.
  2. Якщо вам все ж таки відмовляють, ви маєте викликати адміністрацію та поліцію Мета цієї дії – скласти протокол про адміністративне правопорушення. Бажано також здійснювати відеофіксацію цього процесу.
  3. Якщо ж вам відмовив водій – протоколів має бути складено два – на водія та на адміністрацію автостанції чи перевізника. Свідків, відповідно, має бути двоє.

Також наголошуємо, що жодним законом не встановлено обмежень по кількості пільгових місць – “безкоштовними” пасажирами може бути заповнений весь автобус чи маршрутка.

Захищайте свої права, ви це заслужили на фронті!

Напишіть відгук