У Січеславі бійці АТО вже вдруге долатимуть води Дніпра на байдарках

0

Цьогоріч бійці АТО вже вдруге долатимуть води Дніпра на каяках (байдарках) – повідомляє Координатор Центру допомоги бійцям АТО при Дніпропетровській ОДА Наталія Шуліка.

У планованому запливі 2 серпня 2017 р. візьмуть участь 33 учасники бойових дій. Учасники запливу пройдуть руслом ріки майже 15 кілометрів. Стартуватимуть в районі Кам’янського, куди учасників доставлять організовано, а фініш буде біля Амурського мосту Дніпра.

Прикметно, що заплив – не спортивні змагання, а сімейний відпочинок з можливістю поспілкуватися з друзями, побратимами та просто гарно провести час. Основна мета запливу – захопити учасників веслувальним спортом та водночас провести на воді своєрідну психологічну реабілітацію для АТОвців. Із собою бійці візьмуть членів сім’ї, адже реабілітація і відпочинок ефективні саме тоді, коли поряд рідні та близькі люди.

Наступний заплив планується провести наприкінці серпня, як і минулоріч, додають організатори. Так, у вересні минулого року в аналогічній акції взяли участь близько 70-ти АТОвців. Тоді вони подолали по Самарі й Дніпру майже 20 кілометрів.

Такі водно-спортивні ініціативи стають уже традиційними для міста Дніпра, адже спортивний заплив є однією зі складових реабілітаційної програми для колишніх бійців.

«Також щовівторка АТОвці можуть прийти до нас на базу, в яхт-клуб «Прибій», за адресою: вулиця Набережна Заводська, 2, і потренуватися ходити на каяках. Для цього треба попередньо записатися через Центр допомоги учасникам АТО при ДніпроОДА», – зауважив один із організаторів заходу Олег Биков.

Напишіть відгук