14 серпня 2017 р. у Дніпрі стартував тренінг для військовослужбовців

0

Сьогодні розпочався перший день тренінгу військовослужбовців військової частини А1108 у складі першої та другої навчальної чоти.

План занять складаються з двох основних частин: теоретичної, яка розглядає тактику рейдових груп, основи мінної безпеки, інженерно-саперну справу та практичної, щоб закріпити навчально-тренувальним методом предметні навички на полігоні.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив командир вишкільного центру Української Добровольчої Армії М. Швець.

Навчальний центр Української добровольчої армії є постійнодіючою платформою для реалізації новітніх ідей у мілітарній справі. Різні за фахом люди, що обрали шлях добровольця, опановують необхідні й актуальні в умовах гібридної війни спеціальності та інтегрують свої цивільні знання у військо.

Військове співробітництво Української добровольчої армії та Збройних сил України дає можливість поділитися досвідом, знайти однодумців у професійному середовищі, усвідомити й вдосконалити напрями покращення умов підготовки особового складу, враховуючи безпосередній бойовий досвід регулярних, спеціальних підрозділів та добровольчих батальйонів, забезпечити їхню взаємодію щодо бойової готовності, а також в питаннях чисельності й матеріально-технічних можливостей.

Напишіть відгук