Анкета учасника АТО щодо лікування чи реабілітації за кордоном.

0

Центр Допомоги Учасникам АТО (Донецька область) закликає заповнювати «Анкету учасника АТО, який потребує лікування та/або реабілітації за кордоном».

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSey5VUrSZq_drnP1dgsteMb991FdhTDNf0LUOPE13bcaVj65w/viewform

Бійців АТО, які отримали важкі поранення або захворювання та потребують реабілітації та/або лікування закордоном – просять заповнити анкету.

Після цього ми будемо надсилати отриману інформацію на розгляд приймаючи сторони. Маємо надію, що вже цього року група з поранених військових полетить за кордон.

Вказані дані будуть використані виключно в рамках процедури розгляду кандидатів для направлення на лікування/реабілітацію за кордон.

Якщо маєте додаткові документи, як-от: знімки/епікризи/посвідчення УБД або інваліда війни, рішення комісій – надсилайте їх будь ласка на електронну пошту katya.mashko@gmail.com (Машко Катерині)

Дані, вказані в цій анкеті, будуть використані виключно в рамках процедури розгляду кандидатів для направлення на лікування/реабілітацію за кордон.

Відповідальність за забезпечення конфіденційності наданої інформації, її використання тільки за вказаним призначенням, а також за нерозголошення персональних даних та використання несуть співробітники офісу Уповноваженого Президента України з питань реабілітації учасників АТО Вадима Свириденка

Для отримання додаткової інформації Ви можете звернутись за телефонами:

093 206 7472

068 850 2726

044 255 7175

Напишіть відгук