На Миколаївщині надають правову та соціальну допомогу учасникам АТО

0

Питання захисту прав учасників АТО й надання їм належного соціального захисту – перебуває серед пріоритетів керівництва Миколаївської області.

20.07.2017 на базі Корабельного РЦЗ проведено виїзний прийом представника Другого Миколаївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в рамках Дня учасника АТО та орієнтації на службу за контрактом.

Головний спеціаліст відділу правової інформації та консультації центру Заболотна Олена надала індивідуальні правові консультації для чотирьох зареєстрованих безробітних, в тому числі трьом демобілізованим учасникам АТО.

Вона поінформувала присутніх:

— про перелік послуг, які надає Центр, та допомогу при написанні заяв з метою отримання інформаційно-консультаційних послуг в Управлінні Держпраці;

про вирішення правових питань в різних напрямах законодавства: кримінального, сімейного, трудового, житлового та інших;

— про представництво інтересів осіб у разі, якщо справа потребує розгляду у суді чи вже розглядається судом, та інше.

Результатом співпраці стало звернення одного з учасників АТО, а саме О. Молчанова, до Центру з метою подання позовної заяви до суду.

Цими ж днями питанням допомоги АТОвцям зацікавились і очільники Миколаївської області. Так, 8 серпня до Миколаївської області прибула група депутатів Верховної Ради у складі представників «Блоку Петра Порошенка», а також від «Волі Народу». Під час візиту вони відвідали Миколаївську ОДА, де зустрілися з першим віце-губернатором В’ячеславом Бонем. Основними темами зустрічі стали соціальна допомога ветеранам, воїнам АТО і переселенцям.

Напишіть відгук