На Тисменщині створять реабілітаційний центр для воїнів АТО і їх рідних

0

У Посічі Тисменицького району створять реабілітаційний центр, де психологічну допомогу після важких поранень і контузій отримуватимуть бійці АТО, а також вдови і діти-сироти загиблих.

«Галичина» 8 серпня вже коротко розповідала про візит на Прикарпаття посла Литовської Республіки в Україні Мар’юса Януконіса і про те, що під час зустрічі дипломата з головою облдерж­адміністрації Олегом Гончаруком йшлося зокрема і про те, що посольство Литви в Україні долучиться до створення в Посічі реабілітаційного відпочинкового центру для учасників АТО і їхніх сімей. Втім, цей проект вартий того, щоб про нього розповісти детальніше.

Як повідомила прес-служба Тисменицької райдержадміністрації, ініціатива створення реабілітаційного центру з контактним міні-зооцентром належить всеукраїнській громадській організації «Українська жіноча варта», що виникла з початком російсько-української війни у 2014 році. Центр буде не просто місцем відпочинку — тут, як зазначила керівник громадського об’єднання Олена Білецька, бійців, які повернулися з фронту, та родини загиблих воїнів також навчатимуть як кооперуватися, робити бізнес, зрештою, як стати на ноги після втрати годувальника.

Варто зазначити, що до ідеї створення реабілітаційного центру активно долучилася районна влада Тисмениччини і Посіцька сільська рада. Остання виділила земельну ділянку площею 2 га, на якій планують спорудити кілька будиночків, навчальну кімнату, водну оздоровницю, паркову та відпочинкову зони. Вартість проекту — від мільйона гривень.

Посол Литовської Республіки в Україні відвідав Посіч і взяв участь у презентації проекту, який планується здійснювати за підтримки посольства. Заступник голови Тисменицької райдержадміністрації С. Мадибур під час знайомства з місцем будівництва центру відзначив, що реалізація проекту сприятиме розбудові інфраструктури району, насамперед Посічу й допоможе в реабілітації учасників АТО — жителів Тисменицького району.

Напишіть відгук