Центр допомоги бійцям АТО у Павлограді (Дніпровщина)

0

Два місяці тому у Павлограді при Центрі соціальних служб створено Центр допомоги бійцям АТО та членам їх родин. У міському відділі освіти було виділено кабінет, де веде прийом спеціаліст центру Тетяна Рибалко.

За липень місяць до центру звернулось 65 учасників АТО та членів їх родин, 48 із них прийшли особисто, 17 звернулись телефоном.

«Звертаються із різними питаннями – лікування, психологічна реабілітація, земельні питання, побутові проблеми. Зокрема за липень 9 чоловік звернулось за питаннями отримання путівок для дітей, троє – путівки в санаторій, 2 – навчання у військовому університеті, 4 – психологічна реабілітація, житлові питання, незаконне звільнення із роботи. Один учасник АТО зізнався, що потребує приватного нарколога. А буває, що людині просто потрібно поспілкуватись», – розповіла Тетяна Рибалко.

За її словами, вирішувати питання допомагають АТОвські та волонтерські організації, різні державні та приватні структури. Адже до Центру звертаються в основному бійці АТО міста та району, котрі не перебувають в жодній громадській організації.

Хоча буває і таке, що людина нарікає на те, що їй ніхто не допомагає при цьому відкидаючи всі пропозиції про допомогу.

Прийом учасників АТО та членів їх родин здійснюється за адресою: вул. Соборна, 42 А (відділ освіти).

 

Напишіть відгук