У Харкові юристи впродовж півроку безкоштовно консультуватимуть АТОвців

0

У Харкові стартує проект допомоги ветеранам АТО «Порада. Підтримка. Допомога-2017». За підтримки фонду «Відродження» юристи «Союзу ветеранів АТО» і Харківської правозахисної групи будуть безкоштовно консультувати військових і членів їх сімей, допомагати їм в оформленні документів і пільг.

«Найголовніша проблема – сповільнений процес виділення землі АТОвцям через постанову Кабміну про Стратегію управління земельними ресурсами», – говорить керівник юрдепартаменту «Союзу ветеранів АТО» Микола Сапєлкін.

Не менш актуальними залишаються питання шлюборозлучного процесу і справи із самовільного залишення військової частини. Тож тепер юристи представлятимуть інтереси АТОвців в суді також і по адміністративних, і у кримінальних справах.

«Ми надамо допомогу тим, хто до нас звернеться через організацію «Союз ветеранів АТО» в обґрунтованих випадках», – сказала керівник громадської приймальні «Харківська правозахисна група» Людмила Клочко.

Проект триватиме півроку. Звернутися за консультацією в Харкові можна за адресою: Сумська, 96, офіс 8. Крім того, організатори планують щотижня робити виїзди в районні центри Харківської області.

Напишіть відгук