У Києві відкрили сквер на честь воїнів АТО

0

Хвилина мовчання, залпи з рушниць та покладання квітів – так сьогодні відкривали новий сквер на честь героїв АТО в Києві. Облаштували територію і встановили там пам’ятний знак жителі району, які самі брали участь в боях на Донбасі. На це у них пішло два роки. Гроші збирали «всім миром». Пізніше до ініціативи підключилися депутати – вони допомогли прискорити отримання дозвільної документації.

«Коли ми потрапили в оточення під Дебальцевим, там загинули мої друзі, побратими і коли я вже лежав у госпіталі, я вирішив що про цих людей повинні пам’ятати. Це все зроблено було за рахунок грошей людей, і моїми хлопцями з моєї «спілки», все повністю починаючи від пам’ятника, закінчуючи ось вони навіть цю плитку на тротуар самі виливали в цеху», – говорить Євген Кривобок, голова союзу ветеранів АТО Святошинського району Києва.

«Ми всі почула, що ідея гарна та її всі підтримують, але від Ідеї до реалізації треба пройти всю бюрократію яка існує, на жаль, на рівні місцевої влади. Якщо керуватися звичайною процедурою – без такої допомоги це б тривало не 2 місяці (як ми це спромоглися зробити), а багато років», – говорить Микола Чернецький, помічник народного депутата Олександра Третякова.

Напишіть відгук