У Житомирському центрі допомоги бійцям АТО вже розглянуто майже 6 тисяч звернень

0

Навесні 2015 р. на Житомирщині створено Центр допомоги учасникам АТО. «Центр працює за принципом «єдиного вікна» задля спрощення процедури отримання допомоги учасниками АТО. Спеціалісти Центру спроможні проконсультувати щодо документів та забезпечити їх належний і оперативний розгляд.

З початку роботи Центру допомоги учасникам антитерористичної операції при Житомирській облдержадміністрації, з березня 2015 року по липень 2017 р., вже розглянуто 5 тис 899 звернень від бійців та членів їх родин – повідомляє прес-служба Житомирської ОДА.

Лише у 2017 році до центру надійшло 746 звернень, з яких повністю вирішено – 665, що становить 89%.

Решту не було вирішено здебільшого через те, що часто звернення учасників АТО включають в себе одразу декілька питань, вирішити які одночасно неможливо.

Звертаються бійці з різних причин: отримати консультативну допомогу щодо санаторно-курортного лікування та стоматологічних послуг, щодо медичного обслуговування та матеріальної допомоги.

Атовців турбують і питання професійної адаптації та пошуку спеціальності, працевлаштування, пенсійного забезпечення, земельних та житлових питань, юридичних послуг, отримання психологічної допомоги, тощо.

Також Центр учасників АТО при Житомирській ОДА вже неодноразово організовував екскурсії для дітей бійців.

Контакти Центру допомоги учасникам АТО

Адреса: м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 1, будівля ОДА, каб. 101.

Телефони: (0412) 47-50-06 (гаряча лінія – за номером можна повідомляти про відмови), (096) 454-61-85

Години роботи:

понеділок – четвер – з 9:00 до 18:15,     п’ятниця – з 9:00 до 17:00

Напишіть відгук