На Полтавщині сприяють ветеранам АТО у започаткуванні та розвитку власної справи

0

Вже вдруге учасники АТО з Полтави та області претендують на отримання коштів для самозайнятості. Навесні ветеран полку “Азов” вже отримав фінансування і вдало розвиває свій бізнес.

Зараз навчання та конкурс бізнес планів проходять п’ятеро ветеранів та дві доньки загиблого захисника вітчизни.

До доброї справи щодо професійної адаптації учасників АТО долучаються і представники територіального органу у Полтавській області  Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції. Вони інформують про початок  дводенного тренінгу із самозайнятості для полтавців та внутрішньо переміщених осіб, які планують започаткувати власну справу.

Група сформована із місцевого населення (25%) та ВПО (75%). Учасники отримають максимальну кількість знань, щоб їх бізнес успішно розвивався. “Протягом двох днів ми навчимо писати бізнес-план та розповімо як його захищати, поговоримо про те, як здійснюватиметься моніторинг використання отриманого обладнання, учасники з’ясують, у якій сфері діяльності краще працювати, зважаючи на соціально-економічне становище Полтавської області. Крім того, розглянемо шляхи отримання доходів, джерела підприємницьких ідей та багато важливих юридичних аспектів”, – розповіла Юлія Трунова, керівник проекту “Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем внутрішньо переміщених осіб та постраждалого від конфлікту населення в Україні.

Цього разу ідеї учасників найрізноманітніші: вишиванки, здорове харчування, нігтьовий сервіс, будівельна сфера, сільське господарство, масаж та перукарські послуги, торгівля в Інтернеті, веб-дизайн, кондитерська справа та хлібобулочні вироби, оформлення подарунків. “Ми маємо великі сподівання щодо тренінгу. Якщо ж суто технічно у своїх справах ми професіонали, то з точки зору правильної організації самозайнятості, не знаємо практично нічого! Зараз у нас багато питань, проте тренери дають вичерпні відповіді, які допомагають розставити все на свої місця”, – поділилися враженнями учасники тренінгу.

 

 

 

 

 

 

Захід організовано в рамках проекту “Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем внутрішньо переміщених осіб та постраждалого від конфлікту населення в Україні”, що реалізує БО “Світло надії” у партнерстві з Представництвом в Україні Міжнародної організації з міграції за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Напишіть відгук