Під час “Першого благодійного балу воїнів АТО” в Житомирі збиратимуть кошти на реанімобіль для 30 бригади

0

У Житомирі 3 грудня в 25-у гарнізонному будинку офіцерів відбудеться «Перший благодійний бал воїнів АТО». Організатори заходу – громадська організація «Атошник» та волонтер Юлія Толмачова. За благодійні кошти, зібрані під час благодійного балу, також придбають автомобіль невідкладної медичної допомоги для  бійців 30 бригади, що знаходяться на передовій.

Вартість запрошення на бал: 200 грн. Реквізити ГО «Атошник»: код ЄДРПОУ: 39764640; р/р: 26008000018701 в АТ “Укрексімбанк” МФО 322313.
У програмі балу: конкурс танцювальних пар за участю бійців та волонтерів, фотосесія та благодійний аукціон, виступи артистів та колективів, ін. Під час свята збиратимуть кошти на придбання  реанімобіля для 30 бригади.

Відвідувачі можуть придбати квиток   за 200 грн у організаторів, а на бал   прийти у відповідному вбранні.

Наразі у Житомирі учасники АТО разом з дружинами та волонтерами готуються до балу та відвідують репетиції. Відомо, що на паркеті 3 грудня заради благодійної справи танцюватимуть учасники АТО, які пройшли найгарячіші точки Донбасу, отримали важкі поранення, ампутації.

Зокрема, десантник 199 навчального Центру ВДВ, Народний Герой України Владислав Кузнєцов із протезом руки, колишній боєць 30 бригади Олександр Швецов з протезом ноги, колишній військовослужбовець 90 батальйону Володимир Костів, який пройшов ДАП і 77 днів полону терористів, десантник Володимир Лагута, який мав важкі поранення ніг,  доброволець Едуард Мальований, якому ворожа снайперська куля понівечила обличчя, десантник 199 навчального Центру ВДВ, титулований спортсмен  Олександр Рибак, голова ГО “Атошник” Віктор Камлук. Також танцюватиме вдова Героя України, загиблого командира 1 батальйону 95 бригади Тараса Сенюка  – Ольга Сенюк, волонтери – Юлія Толмачова, Ніна Шепетуха, Юлія Демусь, дружини та кохані воїнів.

Напишіть відгук