Підвищено розмір допомоги у разі загибелі чи інвалідності військовослужбовців

0

Уряд підвищив розмір одноразової грошової допомоги у разі загибелі, інвалідності або часткової втрати працездатності військовослужбовців, військовозобов’язаних і резервістів.

Розмір одноразової матеріальної допомоги сім’ям загиблих військовослужбовців, військовозобов’язаних або резервістів під час виконання ним обов’язків військової служби або внаслідок захворювання, пов’язаного з виконанням ним обов’язків військової служби, збільшено з 500 до 750 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, встановлених на 1 січня календарного року (з 800 тис грн до 1,2 млн грн – на 1 січня 2017 року).


При цьому розмір допомоги сім’ї в разі смерті військовослужбовця, військовозобов’язаного чи резервіста, який покликаний на навчальні (або перевірочні) та спеціальні збори або для проходження служби у військовому резерві, залишився в розмірі 500 прожиткових мінімумів.

Також збільшено розмір одноразової допомоги в разі встановлення військовослужбовцю інвалідності I групи – з 250 до 400 розмірів прожиткового мінімуму, з 200 до 300 прожиткових мінімумів – в разі встановлення військовослужбовцю інвалідності II групи, а також з 150 до 250 прожиткових мінімумів – в разі встановлення інвалідності III групи.

Відповідні зміни до Порядку призначення і виплати одноразової грошової внесені постановою Кабміну від 15 листопада.

Напишіть відгук