В Запорізькій області стартував третій благодійний марафон до Дня Збройних Сил України

0

У минулому році до марафону приєдналися майже 800 підприємств, установ і організацій, зусиллями яких зібрали понад 1 мільйон гривень.

В цьому році одержувачем коштів марафону стала мелітопольська громадська організація «Центр« Побратим ». З початку 2015 року громадські активісти почали працювати з солдатами, які повертаються додому із зони АТО, надавати соціальну, психологічну та юридичну допомогу. За словами заступника керівника центру Олени Требухова, в їх активі відпрацьовані методики психологічної та соціальної реабілітації військових, налагодження спілкування з сім’ями АТОвцев і багатий досвід юридичної допомоги воїнам.

Найближчим часом зустрічі з організації марафону пройдуть у всіх містах, районах і громадах області, а керівництво обласної виконавчої влади запросить до участі у благодійній акції найбільші промислові та аграрні підприємства.

Допомогти захисникам можна вже сьогодні:

Одержувач коштів – громадська організація «Центр« Побратим »
Розрахунковий рахунок – 26006300373614 в ТБВВ 10007/0292 Запорізькому обласному управлінні АТ «Державний ощадний банк України»
Код ЄДРПОУ 40111109
МФО – 313957
Призначення платежу – участь в обласному благодійному марафоні до Дня Збройних Сил України від (назва підприємства, установи, організації, дані фізичної особи) для (назва району, міста обласного значення, громади)

Напишіть відгук