З початку АТО 724 воїни пройшли лікування в 17 країнах НАТО і 3 країнах-партнерах

0

З початку антитерористичної операції на Донбасі 724 українські військовослужбовці пройшли лікування в країнах НАТО і партнерах Альянсу.

Про це на сторінці у Facebook повідомила віце-спікер Верховної Ради України Ірина Геращенко за підсумками дискусії міжпарламентської ради Україна-НАТО в Брюсселі.

 “Одна з найважливіших дискусій міжпарламентської ради Україна-НАТО – про трастові фонди. Наші партнери по Альянсу наполягають, щоб гроші використовувалися прозоро – і це абсолютно правильна позиція. Але і ми закликаємо не витрачати левову частину цих коштів на безкінечні семінари, перекладаючи їх по суті з кишені в кишеню , а дослухатися й більше враховувати справжні потреби України.
Нам потрібно збільшити програми по розмінуванню, медичній і психологічній реабілітації військових, спеціальні тренінги для психологів- чоловіків, що працюватимуть з військовими, інтенсивні курси англійської для вояків, коли вони на ротації, в місцях постійної дислокації. А семінари і круглі столи “самі про своє до своіх” залишимо до кращих часів. Нам потрібно більше проектів саме в оборонній сфері, захисту наших військових, зокрема розвитку аеророзвідки і збільшення безпілотників.
Щодо медичної реабілітації, то за ці роки 724 українських військових пройшли лікування в 17 країнах НАТО і 3 країнах- партнерах. За це дякуємо.
Також стою на позиції, що НАТО і ЄС ще не в повній мірі оцінює той внесок, як й робить сьогодні українська армія і наші воїни в питання європейської безпеки, захищаючи в тому числі і їх країни від підлої орди” , – написала вона.

Напишіть відгук