Актор Пашинін у Маріуполі відкрив пам’ятну дошку українському бійцю (ФОТО)

0

Російський актор Анатолій Пашинін взяв участь у відкритті пам’ятної дошки у маріупольській школі №30 на честь її випускника , який воював з окупантами на Донбасі.

“У загальноосвітній школі № 30, що на Волонтеровці, була урочисто відкрита меморіальна дошка, присвячена випускнику школи воїну-десантнику, захиснику Донецького аеропорту, кавалеру ордена “За мужність” ІІІ ступеня Олексію Васюкову”, – йдеться у повідомленні.

 

Повідомляється, що Васюкову було всього 18 років, коли він добровільно пішов на фронт і вступив до складу знаменитої 25-ї Дніпропетровської десантної бригади.

“В її рядах 19-річний маріуполець звільняв Слов’янськ і Краматорськ, брав участь у важких боях за Шахтарськ і Савур-Могилу, обороняв Донецький аеропорт”, – йдеться у повідомленні.

Однак загинув боєць не на полі бою. Пройшовши через пекло боїв на Донбасі, він помер у Маріуполі під час відпустки, потрапивши в аварію.

“У червні 2015-го, в центрі міста таксі з Олексієм, що їхав на автовокзал для вибуття в свою частину, було протаранене “швидкою”. В результаті десантник отримав травму голови і помер в лікарні”, – йдеться у повідомленні

Повідомляється, що з нагоди відкриття меморіальної дошки в школі, де вчився Васюков відбувся мітинг за участі учнів, вчителів, батьків і бійців-побратимів з 25-ї десантної бригади та 8-го батальйону “Аратта” (у складі Української Добровольчої Армії).

Зазначається, що тут виступив і відомий кіноактор Пашинін, який виїхав з Росії, де жив та працював і вступив до лав українських захисників.

 

Напишіть відгук