Враження британських та ірландських дипломатів від побаченого в АТО

0

Донецьку область з робочим візитом відвідала делегація Парламенту Сполученого Королівства Великобританії і Північної Ірландії у супроводі українських нардепів.

Побачене шокувало британців.

У ході свого візиту представники делегації відвідали Авдіївку і Бахмут, побували на Авдіївському коксохімічному заводі, зустрілися зі студентами та викладачами переміщених вузів, переселенцями і громадськими організаціями.

Голова Багатопартійної міжпарламентської групи по зв’язках з Україною, депутат від правлячої Консервативної партії Джон Віттінгдейл зазначив, що найсильніші враження отримав саме в Авдіївці.

“Ми були на Авдіївському коксохімі, і побачили ефект конфлікту на промисловість Донецької області. Також у Бахмуті ми спілкувалися зі студентами, викладачами, переселенцями і побачили на власні очі, як люди важко переживають цей конфлікт. Найбільше мене вразило в Авдіївці – це люди, які продовжують працювати, незважаючи на те, що там відбуваються постійні обстріли”, – розповів він.

“Я збираюся повернутися до Великобританії і ставити питання для збільшення надання допомоги для України від нашої країни”, – підкреслив він.

Напишіть відгук