Старі-нові поліцейські з’ясовують між собою стосунки руками атовців?…

0
Нещодавно низкою засобів масової інформації пройшла «топ-новина» про обшук в помешканні ветерана АТО, добровольця, в якого начебто знайшли арсенал зброї…

Новина стала великим, але сумнівним успіхом для тернопільських правоохоронців, адже дві снайперські гвинтівки, які знайшли вдома у ветерана АТО, були зареєстрованими в дозвільній системі МВС, більш того доброволець воював з ними в зоні проведення АТО (зі своєю власною зброєю!!), де отримав численні поранення, в тому числі в голову.

Але досить цікавим стало питання з якою метою та як саме проводився обшук? За достовірною інформацією із власних джерел стало відомо, що підставою для звернення поліції до суду за санкцією на обшук стало звернення особи із вигаданими паспортними даними, який начебто бачив, як 2 роки тому в зоні АТО хтось комусь передав якусь зброю, яку власне і шукали в помешканні ветерана. Звісно зброї, яку шукали ніхто не знайшов, але показники собі зробили та, будьте певні, на премію та зірку на погони собі заробили. А самого «заявника» звісно в очі ніхто ніколи не бачив, та й людини з такими паспортними даними просто не існує.

Повернемось до  питання хто саме проводив обшук. А тут стає зовсім цікаво… Обшук в Підгаєцькому районі проводив Департамент  внутрішньої безпеки, яким керує одіозний Василь Джиджора, спільно із колишнім «Беркутом». Ні для кого не є секретом внутрішній конфлікт між Василем Джиджорою та начальником ГУНП в Тернопільській області Олександром Богомолом. Чому обласний розшук та Підгаєцька поліція не були повідомлені про проведення обшуку лишається загадкою.

Мабуть відповідь на дане питання криється в тому, що між Джиджорою та Богомолом триває прихована ворожнеча, через амбіції керівника ДВБ зайняти крісло очільника Тернопільської обласної поліції, про що він мріє не перший рік, але через втручання громадськості Василь Джиджора ніяк не може втілити мрію у реальність.

Немає великого секрету в тому, що Джиджора є досить успішним бізнесменом, звісно весь бізнес  оформлений на його дружину Ольгу Миронівну Джиджору, брат  Василя Джиджори також займається успішним бізнесом, звісно в розвитку якого сприяє очільник ДВБ, хто б сумнівався?

Згідно майнових декларацій, які Василь Іванович Джиджора подавав за попередні роки, він є щасливим власником дворівневої квартири у Тернополі площею 140,1 кв.м, гаража 17,9 кв.м та кількох автівок BMW ALPINA, Skoda Super-B і Volkswagen Touareg, останній щоправда згідно декларації зареєстрований на Ольгу Джиджору.

Також родина Джиджор займається успішним бізнесом в галузі пасажирських перевезень, звісно отримання необхідних дозволів та ліцензій Ользі Миронівні забезпечує її чоловік – полковник поліції Василь Джиджора. Ольга Джиджора є власником 5 автобусів «Богдан А092-02», нежитлового приміщення в Тернополі площею 170,9 кв.м, трьох офісних приміщень в Тернополі та двох земельних ділянок у Байківцях площею 800 і 684 кв. м, де ведеться будівництво житлового будинку. Отож бачимо , що родина Джиджор є досить заможною, тож робота в поліції для Василя Івановича є скоріш за все хобі, ніж джерелом заробітку…

Посилання на майнову декларацію Василя Джиджори :

https://declarations.com.ua/declaration/nacp_ba460bb0-bc5c-44ac-90b2-df14b76ecf0f

https://declarations.com.ua/declaration/nacp_317118fb-ebea-48f8-abe2-60c8529f7e23

Цікавим є маловідомий факт, що начальник Департаменту внутрішньої безпеки Василь Джиджора підтримує тісні дружні стосунки з не менш одіозним екс-заступником Тернопільського мера Володимиром Камінським, якого гучно затримували київські правоохоронці кілька років тому на хабарі. Подейкують навіть, що Камінський є кумом Джиджори.

Не менш цікавим є питання як Василь Джиджора пройшов переатестацію в поліції, які в обов’язковому порядку підлягали всі її працівники? Відповідь дуже проста – Джиджора В.І., Демборинський П.В., Різник Д.П., Лисик А.Б., які разом працювали в УБОЗі і є близькими друзями Джиджори, коли почалася реформа, усі НЕ випадково перевелися в Департамент внутрішньої безпеки. Коли Джиджора В.І. перевівся в Закарпатську область, слідом за ним це зробили Демборинський П.В. і Лисик А.Б. Сьогодні усі працюють в Управлінні внутрішньої безпеки ДВБ в Тернопільській області.

Пропрацювавши декілька років одним колективом, група зрослася, укріпилась та на даний час “незрозумілим” чином зуміла не просто вижити, а проникла в систему внутрішньої безпеки поліції, та здійснювати контроль за поліцією.

Повернемось до основного питання чому саме руками атовців полковник поліції Василь Джиджора намагається зводити рахунки із своїм здавалось би колегою Олександром Богомолом?

Відповідь дуже проста – по-перше, про проведення обшуку ДВБ як мінімум мав повідомити інші відділи  поліції, в посадові обов’язки  яких входить проведення цих заходів, позаяк Департамент внутрішньої безпеки не займається пошуком та вилученням незареєстрованої зброї. По-друге, серед населення належним чином  не проводиться роз’яснювальна робота про проведення місячника добровільної здачі зброї та вибухових речовин, через що більшість не знає , що у випадку знахідки подібних предметів, їх можна здати без неприємних для себе наслідків. Але правоохоронці  регулярно проводять «успішні обшуки», чим забезпечують собі стабільні показники.

Протягом останнього року складається нездорова тенденція, яка полягає в переслідуванні патріотів, серед яких більшість учасників бойових дій та добровольців. Масово проводяться обшуки, порушуються кримінальні справи, чим намагаються залякати найбільш патріотично налаштованих українців, зливають інформацію про паспортні дані та місце проживання учасників бойових дій, чим підставляють під удар як їх самих, так і їх сім’ї.

Напишіть відгук