Запорізькі бійці організували спільний бізнес

0

Життя після війни. Яке воно? Військові після повернення з АТО стикаються з проблемою, коли нічим, крім війни, не можуть займатися. Це психологічна і соціальна проблема. Подібна ситуація була і після афганської війни. Втім, вихід є. Це підтверджують і самі ветерани. Вони не сидять, не складають рук, а працюють. У буквальному сенсі цього слова.

До 2014 року у кожного з них було своє життя. Родина, робота, друзі…. Вони навіть один з одним не були знайомі. Об’єднала їх потреба боронити Батьківщину від ворога. Пройти довелось через різні випробування: від ночівлі у спальниках при мінус п’ятнадцять у лісосмузі, відбиття атак ворога та, навіть, полон. Але це не скорило патріотичний дух та не зламало їх.

Після демобілізації у ветеранів АТО з’явилась ще одна спільна риса – це прагнення створити власну справу. Як приклад, у Києві, у багатьох великих містах уже популярні піцерії «Ветерано». Там можна зустрітися з бойовими товаришами та й сам бренд патріотичний. Не жалкуєш витрачати гроші на бізнес тих, від кого залежить твоє мирне життя.

Історія Олександра з Олексієм, про плани побудови власного бізнесу.

 

 

Напишіть відгук