Музика для одужання поранених від військових музикантів

0

Одним з перших слухачів нової програми Центру військово-музичного мистецтва Повітряних Сил ЗС України став медичний персонал 59-го військового мобільного госпіталю, а також військовослужбовці, які зазнали поранень та одужують у цьому медичному закладі.За словами начальника Центру підполковника Романа Берегового, концерт творчого колективу відбувся в рамках військово-польового туру по Донеччині та Луганщині  на підтримку бойового духу армійців, які беруть участь у проведенні операції Об’єднаних сил на Сході.

Мобільний госпіталь став другим концертним майданчиком, де військові артисти грали та співали для глядачів. Напередодні музики виступили з великим патріотичним концертом перед громадою міста Сєверодонецька на Дні молоді. Митці виконали сучасні українські пісні, музичні твори на військову тематику та світові хіти.

До речі, кожен номер балету «Крила України» викликав у присутніх шквал емоцій. Граціозні дівчата дивували медичний персонал пластикою, колоритом та чудовими сценічними костюмами. Цього дня сучасні хіти пролунали й у виконанні фіналістки проекту «Голос Діти-3» Тетяни Олексієнко, яка разом із музикантами приїхала з Вінниці.

Як зазначив начальник 59-го мобільного військового госпіталю підполковник Андрій Телефанко, захід є важливим елементом духовного виховання армійців.

– У районі проведення операції Об’єднаних сил кожен день напружений, а такі заходи піднімають настрій, відволікаючи від щоденних проблем. А для хворих позитивна атмосфера сприяє кращому одужанню. Ми дуже вдячні артистам за подароване свято і з нетерпінням будемо чекати наступної зустрічі, – наголосив підполковник Андрій Телефанко.Усі без виключення військові були у захваті від «занурення» у світ музики, що стало нагородою для оркестрантів, які таким чином висловлюють підтримку українським військовим в районі проведення операції Об’єднаних сил за їхню самовіддачу та героїзм. Після концерту ще довго йшло фотографування та спілкування солдатів і музикантів.

Євгеній СИЛКІН, мобільна прес-група ОТУ «Північ»

Напишіть відгук