Сьогодні День військ зв’язку України

0

Професійне свято військовослужбовців День військ зв’язку відзначається в Україні в першій декаді серпня.Сьогодні для будь-якої армії будь-якої країни військовий зв’язок важливий, як ніколи. Це технічна основа Збройних сил.

День військ зв’язку встановлено згідно з Указом Президента України  від 1 лютого 2000 року. Саме в цей день, 8 серпня 1920 року, в Києві, на базі колишнього Костянтинівського юнкерського військового училища, почалася підготовка зв’язківців на других Київських військово-інженерних курсах.

З початком Незалежності України 3 січня 1992 року управління зв’язку Київського військового округу прийняло на себе управління системою і військами зв’язку Київського, Прикарпатського, Одеського військових округів, а надалі – військами зв’язку Військово-повітряних сил і Військ протиповітряної оборони. З цього і почалося формування Управління зв’язку Головного штабу ЗСУ.

Сьогодні зі святом  військових зв’язківців привітав Президент Петро Порошенко.

“Вітаю військових зв’язківців зі святом. У надзвичайно складних умовах ви героїчно виконуєте свій військовий обов’язок, забезпечуючи підрозділи безперебійним зв’язком. Слава воїнам-зв’язківцям! Слава Україні!”, – написав він у Twitter.

https://platform.twitter.com/widgets.js

Напишіть відгук