У Збройних Силах України визначились з кращими танковими взводами

0

У Десантно-штурмових військах та Сухопутних військах Збройних Сил України визначились з кращими танковими взводами, серед яких в подальшому буде визначений той, хто представлятиме Україну наступного року на Strong Europe Tank Challenge 2019 у Німеччині.

Звання кращий танковий взвод Сухопутних військ Збройних Сил України вибороли представники 17 окремої танкової бригади Оперативного командування «Схід».

Як розказав Командувач Сухопутних військ ЗСУ Сергій Попко структура та зміст конкурсних завдань повністю відповідала тим, що визначені на змаганнях НАТО.

“Ми суттєво збільшили вимоги до оцінювання витривалості військовослужбовців, майстерності у веденні влучного вогню з різних видів зброї, умінь та навичок управляти підрозділом та вогнем у ході ведення різних видів бою.”,-розказав Сергій Попко .

До змагань серед Десантно-штурмових військ долучилися команди 25, 79, 80 та 95 бригад, які на загальновійськовому полігоні поблизу Житомира впродовж тижня виборювали право називатись кращими. Перемогу здобув танковий взвод 25 окремої повітрянодесантної бригади.

Після визначення кращих танкових взводів у видах та родах військ будуть проведені змагання на першість Збройних Сил України, переможець яких буде представляти Україну на міжнародних змаганнях з танкового біатлону.

 

Напишіть відгук