Етнопоказ за участі жінок-воїнів АТО відбувся у Львові. Фоторепортаж

0
27 вересня у Міжнародному аеропорту “Львів” імені Данила Галицького у межах мистецького проекту “Українські Амаzонки” відбувся унікальний етнопоказ за участі жінок-учасниць бойових дій на Сході України, волонтерок та військових журналісток.

Учасниці продефілювали у вбранні з вишитими мотивами відомих українських дизайнерів та у старовинних строях з колекцій традиційного вбрання з різних регіонів України, йдеться у повідомленні прес-служби ЛОДА, пише Гал-інфо.

Я хочу, щоб самі Амаzонки вірили у цей проект. Якщо вони повірять, що він саме для них, для піднесення їхнього настрою, то тільки тоді він буде мати продовження. Я дякую їм. Дай Боже, щоб у нашій Україні і надалі були такі люди, які є нашою совістю, честю і гідністю. Низький їм уклін за все“, – наголосила радник Міністра інформаційної політики України з питань міжнародної інформаційної комунікації Марина Соботюк.  

Урочистий захід відвідали представники дипломатичних місій, депутати, голова та представники Львівської ОДА, міжнародні та українські ЗМІ, представники міжнародних фондів та українських компаній, громадські діячі та інші. 

Зазначимо, що етнопоказ організували з метою підтримання морального духу військових та проведення урочистостей до Дня захисника України, який святкують 14 жовтня.

Напишіть відгук