У столиці створять Меморіал загиблим киянам-учасникам антитерористичної операції на сході України

0

У Києві розпочинається пошук ділянки, на якій буде розміщений Меморіал загиблим киянам-учасникам антитерористичної операції на сході України. Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Вячеслав Непоп, інформує прес-служба КМДА.

З початку збройного конфлікту на сході України загинуло більше 350 киян, – зазначає Вячеслав Непоп. – Це велика втрата, це біль. І перший порив киян – нагадати мирній столиці про наших героїв, показати їх портрети, встановити пам’ятні дошки на школах. Бачимо чимало прикладів такого щирого прояву поваги до загиблих киян-учасників АТО. Водночас міська влада отримує чимало звернень про необхідність створення масштабного меморіального комплексу, який стане шанованим і сакральним місцем для кожного. Прийнято рішення розпочати пошук місця для такого майбутнього меморіалу у столиці України.

До робочої групи, яка займатиметься визначенням ділянки під пам’ятний комплекс, включені представники КМДА, а також керівники громадських організацій ветеранів АТО, матерів загиблих, родин безвісти зниклих.

Напишіть відгук