Заява Єдиного союзу патріотів України щодо атаки Росії на українські кораблі та рішення РНБО України про запровадження воєнного стану

0

Вчора Російська Федерація здійснила акт публічної агресії проти України, вперше перейшовши від концепції ЇхТамНемає до публікації відео, на якому російські військові брутально та нахабно атакують українців. Подібні дії окупантів не могли не отримати відповідної реакції України, і ми дуже раді від того, що вперше ця реакція стала абсолютно адекватною ситуації: ми вперше офіційно заявили про готовність воювати, не ховаючись за незрозумілими конструкціями на кшталт “АТО”. Єдиний союз патріотів України завжди заявляв про те, що мир в Україні може бути досягнутий лише завдяки перемозі. І ми готові знову повернутися на фронт, як це робили в 2014-2015 роках.

На цей момент наша організація зосереджується на наступних напрямках діяльності:

  • Інформаційна протидія російським ресурсам та агентам. Допомога проукраїнським силам на цьому напрямку;
  • Аналіз потреб наших військових на фронті та збір необхідної допомоги;
  • Допомога державним органам у виконанні завдань відповідно до вимог воєнного часу.

Наші активісти, що мають великий досвід участі в бойових діях, готові за першої потреби виїхати на фронт та виконувати поставленні завдання. Ті, хто не має фізичної та іншої можливості воювати – виконуватимуть поставлені завдання в тилу.

Ми маємо перемогти нашого ворога і для цього всі зусилля нації мають бути сконцентровані!
Слава Україні!

Напишіть відгук