Для ЗСУ побудували комплекс «Бій в населеному пункті»

0

У Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ (військова частина А4150, також відомий як Яворівський військовий полігон) було завершено будівництво навчального місця «Бій в населеному пункті».

Про це повідомляє Український мілітарний портал.

В травні 2018 року Міжнародний центр миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ оголосив тендер на виконання робіт із «Будівництва навчального місця «Бій в населеному пункті», як і планувалось його зведення було завершене до 31 грудня 2018 року.

Витрати склали майже 40 млн гривень.

На базі цього навчального місця може одночасно займатись до 3-х рот вдень та до 1-ї роти під час проведення занять уночі.

 Будівлі на території навчального місця Фото: Facebook/Степан Полторак

Серед занять які плануються проводитися на цьому навчальному місці:

• оборона та наступ в умовах населеного пункту
• патрулювання в умовах населеного пункту
• виконання пошукових операцій в населеному пункті
• дії на техніці в умовах населеного пункту
• проведення інших практичних занять за різними темами

Тренувальні комплекси, а іноді й цілі штучні міста, для відпрацювання специфіки бою підрозділу та військової частини у місті широко використовуються в світі для підготовки як армійських формувань, так і правоохоронців.

У 2016 році тренувальний комплекс для відпрацювань дій військових підрозділів у місті був збудований у Литві. Його територія займає площу у 15 гектарів, на яких було побудовано 26 об’єктів: житлові будинки, школа, церкви, поліцейський відділок, магазин, стадіон, автобусна зупинка, вулиці, тротуари, ігрові дитячі майданчики та інші будівлі.

Напишіть відгук