З Дніпра на Схід військовим передадуть TRX петлі для занять спортом

0

В зону бойових дій на Схід найближчим часом відправлять півсотні комплектів спортивного знаряддя. Це функціональні петлі, завдяки яким можна повноцінно тренуватися на вулиці або у приміщенні. Обладнання унікальне тим, що здатне задіювати практично всі групи м’язів. Сьогодні, 12 лютого, у приміщенні ДніпроОДА презентували ці петлі. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Незабаром на Схід відправлять 50 комплектів TRX тренажерів, на яких можна займатися спортом у польових умовах. Це вид спортивного обладнання для занять з вагою власного тіла. Він являє собою дві стропи, які об’єднані між собою і закріплені на певній висоті.  

“Відомо, що саме з нашої області пішла найбільша кількість хлопців на війну з Росією. Також найбільше військових загинуло. Ми досить часто допомагаємо військовослужбовцям. Це наша особиста ініціатива. І коли до нас звернувся учасник бойових дій на Сході, доброволець Олег Чистопольцев з пропозицією передати бійцям функціональні петлі, які він розробив, ми не могли не погодитися”, – розповів радник голови ДніпроОДА Юрій Голік. 

Прикметно, що тренажери розробив Олег Чистопольцев самостійно, разом із своїми військовими-побратимами. Каже, не з чуток знає, наскільки актуально військовослужбовцю підтримувати належну фізичну форму. Причому важливо це робити в будь-яких умовах, навіть польових.

“Всі ми прекрасно знаємо, як важливо займатися спортом та підтримувати свою фізичну форму. Але є сфери діяльності, де це архіважливо. І військова діяльність – одна з них. Проте знаходячись на фронті, в польових умовах, не завжди є можливість для якісного заняття спортом. Тренажер TRX виглядає як дві простенькі гумки з петлями. Ви прикріплюєте стропи до міцної основи, вставляєте в петлі руки чи ноги і виконуєте вправи в підвішеному стані, працюючи з власною вагою. Цей винахід був розроблений американськими військовими. На сьогодні є велика кількість аналогів цього тренажеру. І ці петлі, які розробив я, також є аналогом. Тут використані інші матеріали та принципи, – розповів Чистопольцев.

Головна мета – створити надійні та доступні петлі. Адже, за словами військового, один комплект справжнього TRX тренажера коштує близько 300 доларів. Його петлі-прототипи – близько 650 грн, що є значно дешевшим. Знаряддя просте в експлуатації. З ним можна займатися будь-де: зачепивши за двері в кімнаті або за дерево – просто неба.

“Під час занять можна задіяти майже кожну група м’язів. Просте віджимання перетворюється на складну вправу. Півгодини – і все тіло в тонусі”, – розказав він.

Більше того, петлі компактні і вміщуються в невелику сумку. Такий собі універсальний спортзал, який завжди під рукою.

Автор: Дарина ТВАРА, dniprograd.org

Напишіть відгук